Popis nerezové trubky:
Tloušťka: 1 mm-40 mm, Sch 10 - Sch 160
Čtvercový průměr: 1" x 1" až 16" x 16"
Povrchová úprava: 400 zrnitost leštěná, 600 zrnitost leštěná
Technologická metoda: tažené za studena, válcované za studena
Balení: Dřevěná krabička
Značení: LZE PŘIZPŮSOBIT
Aplikace:
Santary Bezešvé trubky a svařované potravinářské ocelové trubky jsou široce používány v různých průmyslových odvětvích:
Petrochemický průmysl, elektřina, jaderná energie,
Chemické hnojivo,Kotel,Lehký textil,
Výroba papíru, Potraviny, Mléčné výrobky, Výroba vína, Bioinženýrství v lékárnách,
Zařízení na ochranu životního prostředí atd.
Sortiment produktů Wenzhou jianen: potrubní armatury z nerezové oceli, trubky, sanitární ventily, pouzdro filtru z nerezové oceli, odsávací systém, filtrační systém a tak dále
Tabulka velikostí obdélníkových trubek z nerezové oceli
|
Obdélníkové velikosti trubek z nerezové oceli – (velikosti a hmotnosti na stopu) |
||||||||
|
Type{0}/L a Type{1}}/L |
||||||||
|
Rozsah velikostí: ½" až 12" Průměr Tloušťka stěny: 0,049" až 0,375 |
||||||||
|
Měřidlo |
18 |
16 |
14 |
11 |
7 |
1/4 |
3/8 |
|
|
palce |
0.049 |
0.065 |
0.083 |
0.12 |
0.18 |
0.25 |
0.375 |
|
|
1/2 x 3/4 |
0.38 |
0.05 |
||||||
|
1/2 x 1 |
0.5 |
0.65 |
0.82 |
1.13 |
||||
|
1/2 x 1-1/2 |
0.63 |
0.83 |
1.03 |
1.45 |
||||
|
1/2 x 2 |
0.82 |
1.08 |
1.37 |
1.93 |
2.09 |
|||
|
3/4 x 1 |
0.56 |
0.74 |
0.92 |
1.29 |
||||
|
3/4 x 1-1/4 |
0.63 |
0.83 |
1.03 |
1.45 |
2.17 |
|||
|
3/4 x 1-1/2 |
0.99 |
1.25 |
1.77 |
|||||
|
3/4 x 2 |
0.89 |
1.17 |
1.48 |
2.09 |
||||
|
1 x 1-1/4 |
0.99 |
1.25 |
1.77 |
|||||
|
1 x 1-1/2 |
0.82 |
1.08 |
1.37 |
1.93 |
||||
|
1 x 2 |
0.97 |
1.27 |
1.51 |
2.26 |
3.63 |
|||
|
1 x 2-1/2 |
1.49 |
1.88 |
2.66 |
|||||
|
1 x 3 |
1.3 |
1.69 |
2.14 |
3.06 |
4.46 |
6.01 |
||
|
1 x 4 |
2.72 |
3.88 |
5.68 |
7.67 |
||||
|
1-1/2 x 2 |
1.49 |
1.88 |
2.66 |
|||||
|
1-1/2 x 2-1/2 |
1.3 |
1.69 |
2.14 |
3.06 |
4.46 |
6.01 |
||
|
1-1/2 x 3 |
1.93 |
2.45 |
3.48 |
5.28 |
||||
|
1-1/2 x 4 |
1.81 |
2.38 |
3.03 |
4.33 |
5.3 |
7.58 |
||
|
2 x 3 |
2.72 |
3.88 |
5.68 |
7.67 |
||||
|
2 x 4 |
3.29 |
4.97 |
6.9 |
9.35 |
13.64 |
|||
|
2 x 5 |
5.67 |
8.06 |
10.89 |
|||||
|
2 x 6 |
6.26 |
9.27 |
12.68 |
18.52 |
||||
|
2 x 8 |
8.02 |
11.9 |
16.35 |
23.53 |
||||
|
2 x 10 |
9.46 |
14.07 |
18.77 |
28.53 |
||||
|
3 x 4 |
5.67 |
8.06 |
10.89 |
|||||
|
3 x 5 |
6.26 |
9.27 |
12.68 |
18.52 |
||||
|
3 x 6 |
7.22 |
10.52 |
13.8 |
21.03 |
||||
|
4 x 6 |
8.02 |
11.9 |
16.35 |
23.35 |
||||
|
4 x 8 |
9.46 |
14.07 |
18.77 |
28.53 |
||||
|
4 x 10 |
22.71 |
33.54 |
||||||
|
4 x 12 |
26.03 |
38.55 |
||||||
|
6 x 8 |
22.51 |
33.35 |
||||||
|
6 x 10 |
26.27 |
38.91 |
||||||
|
Veškerý materiál nabízíme v provedení fréza, leštěná zrnitost 180 nebo leštěná zrnitost 320 |
||||||||
|
Veškerý materiál vyrobený podle specifikace ASTM A554 (poslední revize) |
||||||||



Výrobní proces trubek z nerezové oceli je složitý a přesný proces. Následující text je založen na výrobním procesu sestaveném z referenčních článků.
Příprava surovin
Mezi suroviny patří kovový šrot, surové železo a slitiny železa. Jedná se o základní kovy používané k výrobě nerezové oceli.
Ingredience a předzpracování
V této fázi se suroviny mísí podle konkrétních poměrů a receptur, aby se zajistilo, že konečný produkt splňuje požadované chemické složení a požadavky na výkon.
Tavení a rafinace
Smíšené suroviny se taví v peci za vzniku tekutého kovu. Během procesu tavení se provádí rafinace, aby se odstranily nečistoty a nepotřebné prvky, aby byla zajištěna čistota kovu.
Výroba potrubí
Tekutý kov se formuje do trubek odléváním nebo jinými formovacími procesy. Průměr a délka předvalků se upravuje podle různých požadavků na výrobky a norem.
Kontrola a příprava
Jsou prováděny kontroly kvality trubkových předvalků, aby se zajistilo, že splňují požadavky výroby. Kroky předběžného zpracování, jako je loupání, řezání a řezání, se provádějí na sochorech, aby se usnadnilo následné zpracování.
Perforace a lisování
Perforační stroj (jako je tříválcová příčná válcovací stolice nebo dvouválcová příčná válcovací stolice) perforuje předvalky trubek pro vytvoření dutých polotovarů. Během procesu perforace je u trubek snížena tloušťka stěny a průměr, aby vyhovovaly specifikacím.
Kalení a kontrola vodou
Duté polotovary procházejí kalením vodou, aby se zlepšila jejich struktura a výkon. Další test kvality se provádí na dutých polotovarech, aby se zajistilo, že splňují požadavky výroby.
Broušení a kreslení za studena
Duté polotovary jsou broušeny, aby se odstranily povrchové vady a nerovné části. Procesem tažení za studena se duté polotovary dále zpracovávají za účelem vytvoření finálních trubek z nerezové oceli.
Testování kvality
Finální nerezové trubky procházejí kontrolou kvality, včetně kontroly velikosti, vzhledu, chemického složení a mechanických vlastností. Ujistěte se, že produkt splňuje příslušné normy a požadavky zákazníků.
Balení a expedice
Kvalifikované trubky z nerezové oceli jsou baleny pro usnadnění přepravy a skladování. Produkty jsou dodávány zákazníkům podle jejich potřeb a požadavků objednávky.
Souhrn:Výrobní proces trubek z nerezové oceli zahrnuje několik fází, jako je příprava surovin, míchání a předúprava přísad, tavení a rafinace, výroba předvalků, kontrola a příprava, perforace a lisování, kalení vodou, broušení a tažení za studena, testování kvality, a nakonec balení a expedice. Každá fáze je klíčová a vyžaduje přísnou kontrolu procesních parametrů a požadavků na kvalitu, aby bylo zajištěno, že konečný produkt splňuje příslušné normy a očekávání zákazníků.
Populární Tagy: trubky z nerezové oceli, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, koupit, cena



















